• baner_kolorowy_gck_2.png
  • Europejski-Fundusz-Rolny-na-rzecz-Rozwoju-Obszarw-Wiejskich.png
  • ZAKUP-NOWOCI-WYDAWNICZYCH-DO-BIBLIOTEK-PUBLICZNYCH.png

WIOSENNE WARSZTATY WIELKANOCNE JUŻ ZA NAMI!

W dniu wczorajszym, tj. 15 kwietnia br., w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie odbyły się WIOSENNE WARSZTATY WIELKANOCNE. Warsztaty, które poprowadziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Krzęcinie oraz Pani Wanda Nowacka z Pławna przyciągnęły wielu zwolenników… Nie zabrakło dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy chętnie zabrali się za wykonywanie pięknych i kolorowych kwiatów z bibuły oraz papieru toaletowego, oczywiście pod czujnym okiem Naszych uzdolnionych Nauczycielek!  Zajęcia były świetną okazją do rozwijania umiejętności manualnych, technicznych i plastycznych, jak i integracji oraz oczekiwania na Święta Wielkiej Nocy. Warsztaty pokazały, że każdy bez względu na wiek możne stworzyć cuda z niczego. Wszyscy obecni na Warsztatach pracowali w pocie czoła tworząc imponujące kwiaty, były m.in. róże, krokusy, hiacynty oraz kwiaty jabłoni. Nie zabrakło również nowatorskich pomysłów, które także prezentowały się świetnie. Na uczestników Wiosennych Warsztatów Wielkanocnych czekał również słodki poczęstunek, kawa i herbata, które dodawały sił do dalszej pracy. Warsztaty przebiegły w miłej i wiosennej atmosferze, którą każdy z pewnością się zaraził! Na zakończenie oprócz pamiątkowych zdjęć Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Krzęcinie oraz Pani Wanda Nowacka z Pławna zostały obdarowane podziękowaniami za swoją ciężką, ale i bardzo przyjemną pracę. Serdecznie dziękujemy Naszym Nauczycielkom oraz WSZYSTKIM, którzy odwiedzili Wiosenne Warsztaty Wielkanocne i przyłączyli się do wspólnej zabawy!